Dne 27.4. se na JKO konala Krajská kytarová přehlídka. školu reprezentovali žáci kytarového oddělení, konkrétně Bibiana Viliš a Hugo Barták ze třídy Jiřího Šoltise, dále pak Izabela Kachyňová a Martin Mančík ze třídy Antonína Viliše. Přehlídka je nesoutěžní.
Více